Serwis laptopów jest do Waszej dyspozycji: pon-pt 9:30-20:00 sb-nd:12:00-17:00.  Zapraszamy do kontaktu.
tel. 515-581-616

Serwis laptopów

Usługi powiązane z serwisowaniem laptopów są bardzo rozległe, więc poniżej przedstawiam przykładowe i najbardziej powszechne problemy, które szybko rozwiązujemy w serwisie.

Każdą naprawę traktujemy niezwykle indywidualnie aczkolwiek, aby zapewnić najwyższy poziom jakości, stosujemy ten sam szablon pracy:

Przyjmujemy urządzenie wymagające naprawy
Wypisujemy potwierdzenie odbioru
Diagnozujemy problem
Wyceniamy koszt naprawy
Kontaktujemy się z klientem w celu uzyskania aprobaty
Rozwiązujemy problem
Oddajemy urządzenie klientowi
W przypadku, gdy klient nie zgadza się na naprawę, z jakiegokolwiek powodu, zwracamy urządzenie  w takim samym stanie w jakim je odebraliśmy. Oczywiście bez dodatkowych kosztów.

Usługi:

  • Konserwujemy układy chłodzenia laptopów oraz czyścimy laptopy, zarówno standardowo jak i po zalaniu urządzenia.
  • Naprawiamy płyty główne lub wymieniamy je.
  • Wymieniamy wyświetlacze laptopów lub wykonujemy ich naprawy, jeżeli jest to możliwe.
  • Wymieniamy klawiatury oraz inne podzespoły laptopów takie jak dyski twarde, pady dotykowe, napędy optyczne itp.
  • Regenerujemy obudowy laptopów, gdy nie są uszkodzone do stopnia uniemożliwiającego trwałą regeneracje.
  • Wymieniamy obudowy laptopów. Możemy wymienić na części fabrycznie nowe, lub w dobrej kondycji nieuszkodzone używane.
  • Wymieniamy zawiasy wyświetlaczy laptopów.
  • Instalujemy systemy operacyjne  lub naprawiamy je w przypadkach gdy jest to możliwe.
  • Odzyskujemy dane z uszkodzonych dysków twardych laptopów jak również każdego innego rodzaju nośnika.
Są to przykładowe usługi, zawsze zachęcam do kontaktu jeżeli usługa, której szukasz nie została wspomniana, z pewnością będziemy mogli rozwiązać każdy problem.

Opisy przykładowych usług, które oferujemy w serwisie laptopów w Krakowie:

Usługi czyszczenia laptopów i konserwacji układy chłodzenia.

Laptop rozbieramy na części pierwsze, po czym każdą część poddajemy wizualnej ocenie, aby zadecydować o sposobie czyszczenia. W większości przypadków czyszczenie ręczne będzie wystarczające aczkolwiek w przypadkach zalanych laptopów zalecimy czyszczenie ultradźwiękowe lub chemiczne. Podczas czyszczenia doprowadzamy do perfekcji wszystkie radiatory oraz wiatraki. Łożyska wiatraków smarujemy jeżeli jest to wymagane. Następnie dokładnie usuwamy stare pasty oraz pady termoprzewodzące z układów scalonych. Wymieniamy pady i pasty termoprzewodzące, tylko najwyższej jakości produktami. Posiadają one współczynniki termo przewodności na poziomie od 8,5 W/(m*K) do 12,5 W/(m*K), wybieramy wersję w zależności od zastosowania. Warto wspomnieć, że 12,5 jest najwyższą wartością, jaką można używać(fizycznie) dla pasty termoprzewodzącej bez ryzyka zwarć. Po wszystkich tych operacjach składamy laptop oraz dopieszczamy z zewnątrz przed zwrotem do właściciela.

Wymiany lub naprawy wyświetlaczy

Oczywiście mówiąc o naprawie wyświetlaczy mam na myśli tylko pewne przypadki. Uszkodzony inwerter, lub wypalone świetlówki podświetlania matrycy, albo uszkodzenie elektroniki sterującej. W przypadku fizycznie uszkodzonej matrycy oczywiście nie ma innej możliwości, musimy wymienić wyświetlacz. Możemy również zmodernizować matrycę na nowszą technologicznie, posiadającą bogatsze i głębsze kolory oraz używającą technologię IPS. Każdą z możliwości przedstawimy klientowi a po podjętej decyzji serwis laptopów zajmie się resztą.

Serwis laptopów wymienia podzespoły i zawiasy

Same operacje wymiany wykonujemy stosunkowo szybko, w większości w przeciągu jednego dnia. Oczywiście wszystko zależy od rodzaju oraz dostępności podzespołów, dlatego każdy przypadek traktujemy indywidualnie W serwisie laptopów wykonujemy również modernizacje laptopów, zasięg których zależy od modelu laptopa.

Serwis laptopów rozwiązuje problemy związane z uszkodzeniami obudów laptopów

Gdy przyjmiemy sprzęt do serwisu laptopów, rozbieramy go i poddajemy dogłębnej ocenie. Przypadki które widzimy najczęściej to uszkodzone punkty mocowania zawiasów ekranów. Jesteśmy je stanie zregenerować i utwardzić do stopnia wysokiej wytrzymałości, która nawet przekracza stan oryginalny. Aczkolwiek w przypadkach w których stwierdzimy, że regeneracja nie będzie długotrwałym rozwiązaniem, przedstawimy Ci najdogodniejsze rozwiązanie.
Scroll Up