Naprawy tabletów są do Waszej dyspozycji: pon-czw 9:00-18:00 / pt 9:00-18:00 / so 9:00-15:00. Zapraszamy do kontaktu.

tel. 515-581-616

Naprawy tabletów

Przykładowe usługi które obejmują naprawy tabletów

  • Wymiany wyświetlaczy tabletów i telefonów
  • Przeszczepy digitizerów (szybek dotykowych) w przypadku nieuszkodzonego LCD
  • Wymiana baterii urządzeń przenośnych
  • Naprawa przycisków i portów (słuchawkowy, ładowania, itd.)
  • Optymalizacja / Odświeżanie / Aktualizacja systemów operacyjnych tabletów i telefonów

Uszkodzenia mechaniczne wyświetlaczy

Coraz większa ilość producentów telefonów komórkowych decyduje się na montowanie ekranów, które są złożone z wyświetlacza LCD i części dotykowej (digitizera). Obie te części są ze sobą sklejone na stałe na całej powierzchni ekranu. Dzięki temu rozwiązaniu zwiększyła się odporność ekranów na uszkodzenia mechaniczne, aczkolwiek wymiana takiego ekranu jest w bardziej kosztowna i często nieopłacalna.

W naszym serwisie posiadamy specjalistyczny sprzęt pozwalający nam na rozdzielenie wyświetlacza LCD od digitizera. Digitizer(ekran dotykowy), który jest nieskomplikowanym konwerterem sygnałów analogowych do cyfrowych, inaczej mówiąc jest stosunkowo tanim urządzeniem. Możliwość rozdzielenia tych dwóch części znacznie zmniejsza koszty naprawy. Wykonujemy te usługi na tabletach każdej marki i modelu oraz telefonach zakładając że jest to dla Ciebie opłacalne.

Problemy z oprogramowaniem tabletów

Decydując się na świeżą instalacje wykonujemy kopię zapasową całości danych na twoim urządzeniu w efekcie nie tracisz niczego. Instalujemy nowy system operacyjny, a następnie przywracamy wszystkie dane. Wiemy jak  prywatność jest nade wszystko ważna. Dzięki sposobowi, w jaki tworzymy kopię zapasową danych nikt nie ma możliwości wglądu w zawartość kopiowanych danych. Po potwierdzeniu integralności transferu rzecz jasna żadne dane nie są przez nas zachowywane.

Bateria wyładowuje się  w pięć minut a ponadto gdy podłączamy tablet do ładowania kabel się nie trzyma?

Nasz serwis wykonuje wymiany i naprawy podzespołów urządzeń przenośnych, usługi tego rodzaju przedłużają życie Twoich urządzeń za relatywnie niską cenę w porównaniu z kosztem zakupu nowego gadżetu.

W porównaniu z laptopami nie wspominając już z komputerami stacjonarnymi. Tablety są zdecydowanie bardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne. Po pierwsze ich wrodzona delikatność budowy a po drugie fakt że są z nami wszędzie. Czy jest to pociąg czy park, jak wspomniałem nawet bardziej niż laptop. Wszystko to w efekcie powoduje że naprawy tabletów zdarzają się częściej. Doskonale to rozumiemy i staramy się realizować zlecenia z tym związane jak najszybciej jak to tylko możliwe. I w dodatku w jak najdogodniejszych cenach.