Instalacje systemów i odzyskiwanie danych

Czy Twój komputer działa powoli? Na przykład strony internetowe ładują się wolno?

W naszym serwisie naprawiamy wszelakiego typu usterki systemów operacyjnych i oprogramowania, jak również ich re-instalacje i naprawy systemów. Instalujemy systemy operacyjne na laptopach i komputerach stacjonarnych każdego modelu. Przeprowadzamy świeże instalacje systemów, wraz z najnowszymi wersjami sterowników aby zagwarantować maksymalną wydajność. Szybko, sprawnie i ponad wszystko w przystępnych cenach.

Każdą operację wykonujemy z odzyskiem danych z poprzednich instalacji w związku z tym nie tracisz dokumentów, zdjęć itd.

Usuwamy złośliwe oprogramowanie takie jak na przykład: wirusy, trojany, adware, malware, worms, ransomware, spyware.

Często się zdarza, że problemami, z jakimi się nasz komputer boryka, nie wynikają z wad oprogramowania, ale z powodu obecności programów złośliwych. Jest wiele oznak wskazujących na to, że tego typu programy zainfekowały Twój komputer. Zwracaj na nie uwagę gdyż należy pamiętać że autorzy programów złośliwych chcą wykraść Twoje dane osobiste lub wyłudzić pieniądze.

usuwanie wirusów

Symptomy infekcji:

– Wolno działający komputer

– Dokuczliwe reklamy wyświetlają sie na pulpicie

– Komputer się zawiesza i trzeba go zresetowć

– Transfer internetowy i w sieci lokalnej jest martwiąco wolny

– Dziwnei bezsensowne informacje są wyświetlane

– Centrum zabezpieczeń w systemie zostało wyłączone

– Znajomi dostają od Ciebie wiadomości, których Ty nie wysyłałeś

– Nieznane ikony pojawiają się na Twoim pulpicie

– Pojawiają się niestandardowe zawiadomienia o błędach

– Nie możesz uzyskać dostępu do Panelu Sterowania

Pamiętaj o tych oznakach i chroń swoje dane osobiste i portfel.

Odzyskiwanie danych

odzyskiwanie danych kraków
Cóż może być bardziej przerażające niż utrata danych, czy są to zdjęcia z wakacji czy firmowa baza danych. Wykonywanie kopii zapasowych jest najlepszym podejściem, szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy cena nośników danych jest bardzo niska. W naszym serwisie możesz zamówić wykonanie kopii zapasowych, lub założenie infrastruktury, aby kopie zapasowe były wykonywane automatycznie w dowolnym wymiarze czasowym, na dysk wewnętrzny zewnętrzny lub sieciowy.

Procentowe powodzenia zleceń odzysku całości danych w przypadkach różnych uszkodzeń:

Spowodowane błędami systemowymi także po formatach
Odzyskiwanie danych Kraków 95%
Na skutek uszkodzeń elektroniki dysków
Odzyskiwanie danych Kraków 100%
W wypadkach uszkodzeń mechanicznych
Odzyskiwanie danych Kraków 84%

W pozostałych przypadkach uszkodzenia nośnika były bardzo poważne jakkolwiek udało się odzyskać zdecydowaną większość plików.

Dysk twardy, na którym przechowywane były ważne dla Ciebie dane przestał działać lub został uszkodzony jakkolwiek nie ma powodu do paniki. W zdecydowanej ilości przypadków uszkodzeniu ulegają głowice (elementy umożliwiające zapis i odczyt danych), lub układ scalony odpowiedzialny za przesyłanie informacji i kontrolę głowic. Talerze dysku, które są właściwym nośnikiem danych aczkolwiek pozostają nieuszkodzone.

Posiadamy umiejętności i doświadczenie aby bezpiecznie przeszczepić talerze do dysku donora w efekcie umożliwiając odzysk poprzednio niedostępnych danych. Oferujemy odzyskiwanie danych z każdego rodzaju nośnika.

Scroll Up