Naprawy komputerów są do Waszej dyspozycji: pon-czw 9:00-18:00 / pt 9:00-18:00 / so 9:00-15:00. Zapraszamy do kontaktu.

tel. 515-581-616

Naprawy komputerów

Oferujemy kompletny zakres profesjonalnych naprawy komputerów stacjonarnych. Od naprawy obudów i czyszczenia komputerów poprzez konserwacje układów chłodzenia i naprawy płyt głównych. Każda z naszych usług jest objęta gwarancją w dodatku możesz mieć pewność że Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze.
Podczas wykonywania usług trzymamy się następujących kroków w celu zapewnienia wysokiej jakości usług dla każdego klienta.
Przyjmujemy urządzenie wymagające naprawy
Wypisujemy potwierdzenie odbioru
Diagnozujemy problem
Wyceniamy koszt naprawy
Kontaktujemy się z klientem w celu uzyskania aprobaty
Rozwiązujemy problem
Oddajemy urządzenie klientowi
Jeżeli po wycenie zadecydujesz że chcesz zrezygnować z naprawy, nie ma problemu, możesz odebrać sprzęt w dodatku bez sięgania po portfel.
W przypadku gdy usługa której szukasz nie znajduje się na naszej stronie daj nam znać, na pewno będziemy w stanie Ci pomóc.
Pamiętaj że odpowiednia konserwacja komputerów jest bardzo ważna ponieważ zapewnia wydłużenie okresu funkcjonalności sprzętu komputerowego. Analogicznie do oleju w silniku samochodowym, bez wątpienia nie zignorowalibyście wymiany przez kilka lat. Większości poważnych usterek możesz łatwo zapobiec, zachęcamy abyście mieli oko na następujące symptomy:
  • System operacyjny startuje bardzo powoli po uruchomieniu komputera tudzież wyrzuca błędy lub bluescreeny.
  • Komputer wyłącza się tak jakby nagle tracił napięcie.
  • Wiatraki układu chłodzenia chodzą głośnie niż zwykle nawet gdy komputer jest w stanie bezczynności.
  • Przypadki gdy temperatura komputera zauważalnie wzrasta.

Naprawy komputerów i ich konserwacja to nasza specjalność.

Podczas czyszczenia komputerów stacjonarnych rozbieramy komputer na podzespoły i każdy z nich jest osobno pielęgnowany. Pasty termoprzewodzące które używamy są produktami wysokiej klasy posiadające najwyższy dostępny współczynnik termo przewodności 12,5 W/(m*K).  Po dokładnym oczyszczeniu wszystkich części oraz obudowy całość jest składana, okablowanie rzecz jasna jest starannie przeplecione i spięte.
Jeżeli nie możesz włączyć komputera może to wskazywać na problemy takie jak awaria płyty głównej, w takim przypadku zajrzyj tutaj.

Modernizacja komputerów stacjonarnych

W życiu każdego komputera przychodzi taki moment gdy wymagania nowego oprogramowania przekraczają wydajność sprzętu. W przeciwieństwie do laptopów pecety są zdecydowanie bardzie elastyczne w wypadku konieczności modernizacji komputera. Dzięki temu posiadamy większą swobodę podczas dobierania nowych podzespołów.

Budowanie nowych komputerów.

W wypadku gdy zdecydujesz się na zakup nowego komputera możesz to zlecić naszemu serwisowi. Dostosujemy konfiguracje sprzętową do Twoich wymagań opierając się o informacje uzyskane od Ciebie. Następnie znajdujemy najlepsze źródła podzespołów w rezultacie dodatkowo oszczędzimy. Składamy nowy komputer i instalujemy system operacyjny.